ЗВОНИТЕ: (044) 209-30-48 (098) 412-97-98
burtrest@gmail.com
Украина

Картинг – вчора і сьогодні 09.07.2017

Время публикации: 12:06

2

Руль і дві педалі – виявляється цього цілком достатньо, щоб мчати по московській трасі з шаленою швидкістю. Столичні знавці автоспорту із задоволенням розкажуть, як починався картинг в Москві http://www.autorossport.ru/ . В 1961 по льоду Центрального стадіону ім В. І. Леніна на змаганнях мотогонщиків проїхали перші два мініатюрних безкузовних автомобіля. Зараз картинг в столиці став наймасовішим видом автоспорту. Будь-який бажаючий попрактикуватися в швидкісному водінні може звернутися в центр з навчання картингу або взяти автомобіль напрокат.

Історія появи

Вважається що першими почали змагатися на машинах без кузовів американські льотчики часів Другої світової війни. Пілоти заповнювали інтервали між польотами, катаючись наввипередки на візках для підвезення авіабомб. Тоді ніхто не міг подумати, що аматорське розвага розвинеться в справжній спорт. У багатьох країнах, зокрема в СРСР, картинг офіційно визнали в шістдесятих роках. В цей же час почали проводитися перші змагання, розробили правила і технічні вимоги до автомобілів.

Сучасний стан

З тих пір спорт помітно змінився на краще. Змінилися самі машини – зросла їх швидкість і стійкість. Підвищилися вимоги до безпеки спортсменів та глядачів. Швидкість карта в масових класах досягає 200 км / ч. Якщо врахувати, що у автомобіля відсутня кузов, стає зрозуміло, що спортсмен сильно ризикує. Тому в сучасних машинах обов’язково є елементи захисту, а траси будують з дотриманням строгих норм безпеки. Екіпірування пілотів відповідає світовим стандартам.

Картинг перетворився з елітного заняття в масове захоплення. Москвичі та гості столиці можуть долучитися до цього спорту, взявши авто напрокат або записавшись на навчальні заняття.

Пост опубликован:Sunday July 9th, 2017

Оставить комментарий