ЗВОНИТЕ: (044) 209-30-48 (098) 412-97-98
burtrest@gmail.com
Украина

Етапи друку плакатів і її види 05.07.2017

Время публикации: 14:19

1427988342_wide1

Будь-якій компанії потрібна реклама: завдяки їй зростає кількість клієнтів. Саме тому багато власників фірм замовляють друк плакатів http://ekopechat.ru/produkciya/reklamnyie-plakatyi , на яких можна нанести зображення або текст. Однак не кожен знає, як проходить ця процедура, а також які види друку бувають. Розібратися в цьому питанні допоможе наведена нижче інформація.

Для отримання корисної інформації

Першим етапом при виробництві плаката є розробка його дизайну. При цьому фахівці враховують, що даний вид реклами повинен привертати увагу за рахунок яскравості й ефектності. Необхідно, щоб малюнок і текст добре сприймалися з певної відстані при ходьбі. Тут головними є не слова, а зображення або фотографії пропонованої продукції.

Дизайн плаката розробляється і затверджується замовником, після чого фахівці приступають до процесу нанесення друку. Щоб правильно вибрати метод, необхідно враховувати призначення продукції і місце її застосування. Важливо врахувати тираж і терміни виконання замовлення. Якщо формат не більш листа А3, а кількість остаточних виробів невелика, то для виготовлення плакатів можна використовувати цифровий друк. При форматі А1 і А2 і велике замовлення плакатів найкраще вдатися до офсетного варіанту, який вважається більш економним. Найчастіше зображення наноситься на дизайнерський або крейдований папір. Плакати як об’єкти зовнішньої реклами зазвичай виготовляються за допомогою широкоформатного друку: завдяки сучасним матеріалам вони збережуть яскравість фарб незважаючи на погодні умови.

Пост опубликован:Wednesday July 5th, 2017

Оставить комментарий