ЗВОНИТЕ: (044) 209-30-48 (098) 412-97-98
burtrest@gmail.com
Украина

Що собою являють сендвіч-панелі і які бувають 05.07.2017

Время публикации: 16:36

08c5ca98ed2c21be9348f46d83fea255

В даний час при будівництві будівель будь-якого типу дуже ефективним рішенням є використання сучасних технологій, наприклад, зведення споруд за допомогою сендвіч-панелей. Даний метод сьогодні активно використовується при створенні малоповерхових житлових або промислових будівель. Вироби поділяються на кілька типів: покрівельні сендвіч-панелі http://www.appanel.ru/?p=products- sp-roof , стінові і поетапної зборки. Незалежно від назви кожен з вищевказаних типів застосовується для різних цілей, але головними є зведення стін, будівництво дахів і стель.

Основні характеристики і особливості використання

Застосування сендвіч-панелей дозволяє значно поліпшити шумоізоляцію в приміщенні, знизити прохідність тепла, а також надає споруді естетичний зовнішній вигляд. Завдяки малій вазі, панелі мають незначний тиск на фундамент, але в той же час дозволяють створити максимально жорстку і міцну конструкцію. Покрівельні панелі активно застосовуються для облаштування даху. Вони спочатку покриті оцинкованою або листовою сталлю, а в основі наповнювача використовується мінераловатная плита. Панелі поелементної збірки є касети з утеплювачем всередині. Вони кріпляться на каркасі будівлі, надають йому міцності та знижують ризик загоряння, завдяки тому, що вогонь не може поширюватися на сусідні елементи.

Також перевагою використання сендвіч-панелей є відсутність необхідності в подальшій обробці будівлі. Виконати монтаж за допомогою цих технологічних виробів досить легко, це можна зробити як самостійно, так і звернувшись до фахівців.

Пост опубликован:Wednesday July 5th, 2017

Оставить комментарий