ЗВОНИТЕ: (044) 209-30-48 (098) 412-97-98
burtrest@gmail.com
Украина

Особливості “Бітрікс24” 16.06.2017

Время публикации: 21:15

b24_logo

Сучасні розробники не перестають дивувати не тільки реалістичними іграми, а й максимально продуманими робочими програмами. Так, “Бітрікс24” http://shendrik.net/ дозволяє швидко створити зручний корпоративний портал для спілкування між співробітниками компанії, постановки важливих завдань і прийняття спільних рішень по ним.

Переваги та недоліки системи

Багатьом керівникам відомо, що на робочих комп’ютерах їх співробітників встановлено безліч месенджерів: Skype, ICQ і ін. В якості єдиної системи для вільного спілкування в чаті може виступати “Бітрікс24”. Серед переваг цього модуля слід зазначити можливість створення корпоративного довідника контактів. З його допомогою не буде потреби дзвонити конкретній людині і дізнаватися його логін в месенджері.

Також “Бітрікс24” дозволяє вести особистий щоденник, доступний з усіх авторизованих пристроїв. З цієї причини у співробітника вийде поставити задачу і зробити замітки по її виконанню практично в будь-який момент часу, не ризикуючи забути. До того ж модуль полегшує звітність перед начальством.

Якщо ваша компанія має розрізнені відділення, то можливість відеодзвінків буде оцінена по-достоїнству. Тепер можна легко проводити відеоконференції з усіма членами команди. Також важлива можливість завантажувати в систему різні документи і файли з віртуальних сховищ.

Серед недоліків “Бітрікс24” слід зазначити платність повної версії. Щоб користуватися всіма можливостями системи, необхідно придбати її у розробників. До того ж багато програмісти відзначають занадто важкий код, який не завжди виходить доопрацювати під індивідуальні потреби компанії.

Пост опубликован:Friday June 16th, 2017

Оставить комментарий