ЗВОНИТЕ: (044) 209-30-48 (098) 412-97-98
burtrest@gmail.com
Украина

Переглядові детектори банкнот: види і характеристики 15.06.2017

Время публикации: 09:33

cassida_sirius

Будь до якої фінансової і торгової компанії можуть потрапляти фальшиві купюри. Щоб їх можна було своєчасно виявити, необхідно купити детектор банкнот http://de-com.ru/magazin/folder/detektor -banknot . Для фірм з невеликим грошовим обігом цілком достатньо буде пристроїв переглядового типу. Вони дозволяють касирам розпізнати захисні знаки на купюрах і коштують недорого. Спеціалізовані компанії пропонують купити різні моделі даних приладів, що відрізняються принципами дії.

Корисна інформація

Переглядові детектори банкнот бувають трьох видів:

  • Ультрафіолетові. Дані пристрої є найдешевшими і простими у використанні. Такі вироби підходять для маленьких торговельних точок. Вони можуть працювати від батарейок. У корпусі детектора банкнот встановлена ультрафіолетова лампа. На купюрі під впливом УФ-променів починають світитися спеціальні вплетені волокна. Треба відзначити, що такі пристрої не дозволяють виявити всі фальшивки.
  • Інфрачервоні. Ці детектори банкнот дуже добре себе зарекомендували. Вони дозволяють досвідченим касирам за короткий проміжок часу перевірити велику кількість грошових знаків. На купюру подаються інфрачервоні промені, які відбиваються і потрапляють в об’єктив спеціальної камери. На корпусі пристрою присутній дисплей. Справжні банкноти практично не проглядаються на екрані, а фальшивки видно дуже добре.
  • Комплексні. Дані розпізнавачі грошових знаків об’єднують в собі ультрафіолетові і інфрачервоні детектори. Тобто, здійснюється комплексна перевірка банкнот.
    Деякі моделі детекторів комплектуються спеціальними олівцями. Якщо ними нанести лінію на фальшивку, то її буде чітко видно в оглядовому вікні. Також є моделі пристроїв зі спеціальними головками, що дозволяють перевірити магнітні мітки купюр.

Пост опубликован:Thursday June 15th, 2017

Оставить комментарий